Servis

Zákazníkům nabízíme vždy řešení na míru jeho potřebám. Každy zákazník má jiné požadavky a proto se snažíme testovat různé produkty a řešení, tak aby vždy byla vhodná varianta pro každého individuálního zákazníka.

Servisní smlouvy – outsourcing IT
firemním zákazníkům nabízíme možnost zbavit se starostí o výpočetní techniku – náš technik se bude starat o Vaší kompletní infrastrukturu, tak aby zaměstnanci měli klid na svou práci.
Dodávky serverových řešení
servery včetně zálohování, virtualizace, síťového úložiště – není žádná věda, když víte jak na to. Máme zkušenosti i s clustrovými řešeními, virtualizací, diskovými poli i zálohováním různými cestami.
Dodávky síťových řešení
zabezpečíme vaši síť Firewallem, vybudujeme VPN nebo jen zajistíme maximální rychlost Vaší komunikace ve firmě nebo na internetu.
Počítače a příslušenství
počítače, notebooky či pracovní stanice jsou samozřejmostí, ale i ty je potřeba vybrat správně. A samozřejmě je spousta příslušenství (tiskárny, multifunkce, skenery, externí disky, monitory, chytré telefony), s kterým Vám můžeme poradit a následně zajistit instalaci a zprovoznění.
Komplexní dodávky ve spolupráci s partnery
s našimi partnery jsme schopni zajistit i složité řešení, včetně dodávek informačních systémů, správy dokumentů, kamerových systémů.