IT produkty

Desktopy

V nabídce společnosti MCnet najdete především počítačové sestavy dvou předních výrobců – HP a Lenovo. Obě zmiňované společnosti nabízí kvalitní produkty, které následně ocení i naši zákazníci, kterým jsme navíc schopni zajistit u našich partnerů servis všech zařízení. Dnešní desktopy se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon a důraz je kladen i na uživatelský komfort (umístění konektorů USB na předním panelu apod.)

Notebooky

Víte, co od notebooku očekáváte – my Vám pomůžeme najít ten správný. Ať už kladete důraz na výkonnostní stránku nebo design, vždy jsou v nabídce modely, které vyhoví Vašim požadavkům. Po výkonnostní stránce se už úspěšně ztrácí rozdíl mezi desktopem a notebookem, v nabídce jsou i modely, které dokážou plnohodnotně nahradit výkonnou grafickou stanici s profesionální grafickou kartou, výkonným osmijádrovým procesorem, pevnými disky zapojenými do pole RAID a jemným velkým displejem. Na druhou stranu si můžete pořídit i malý notebook s přiměřeným výkonem a dostatečnou výdrží baterie. A pokud kladete větší důraz na komfortnost a vzhled, v nabídce je množství výkonných ultrabooků i designových  kousků.

All-In-One

Stále větší oblibu si získávají ve firemním prostředí také tzv. All-In-One (vše v jednom) počítače. Jejich nespornou výhodou je úspora místa na pracovním stole i v jeho okolí, zvláště pokud jsou již od výrobce doplněny bezdrátovou klávesnicí a myší. Pokud je navíc takový počítač vybaven i bezdrátovou síťovou kartou, jediný kabel, který do něj povede, bude napájecí. Monitor i samotný počítač jsou integrovány do jednoho kompaktního celku. I když je počítač svými rozměry poměrně malý (jeho velikost určuje především velikost LCD panelu), dokáže svému majiteli plnohodnotně nahradit pracovní desktop. Na jeho těle najdete dostatek rozšiřujících portů, velmi často i optickou mechaniku.

Pracovní stanice

V oblasti pracovních stanic společnost MCnet dodává především produkty předních výrobců v této oblasti a to společností HP a Lenovo. Pracovní stanice dodáváme ve všech dostupných konfiguracích s maximálním ohledem na požadavky zákazníka. Poslední řady pracovních stanic obou výrobců se vyznačují velmi dobrým poměrem výkon/watt, za což vděčí osazení moderními technologiemi (procesory, grafické karty).

Tencí klienti

Jednoduchost, lepší zabezpečení a dostupnost tenkých klientů HP vám umožní nalézt vhodné řešení pro každého uživatele. Portfolio tenkých klientů společnosti HP vám umožní získat náskok před konkurencí a využívat řešení virtualizace pro stolní počítače HP, aniž byste museli slevit ze svých nároků na výkon, zabezpečení a spolehlivost. Tencí klienti HP jsou navrženi pro zabezpečení přístupu k tradičním terminálovým službám/řešením Citrix. Nezanedbatelná je i skutečnost, že bezproblémově fungují i v náročnějších pracovních podmínkách (prašnost).

Tencí klienti si získávají velkou oblibu také díky nízkým energetickým nárokům. Velkým bonusem je také malá prostorová náročnost, která se projeví na dokonalé ergonomii pracoviště a zanedbatelné nejsou ani nízké pořizovací náklady, které jsou v porovnání s klasickou pracovní stanicí až několikanásobně nižší.