Zabezpečovací systémy

Firma MCnet provádí také návrhy a instalaci zabezpečovacích systémů. Do Vašich domů, bytů, firemních či hospodářských objektů nainstalujeme elektronický zabezpečovací systém,  který přispěje k ochraně vašeho majetku a dopřeje vám komfortní pocit ze své bezpečnosti.

Vaše objekty zabezpečíme pomocí kvalitního a spolehlivého elektronického zabezpečovacího systému se širokou škálou drátových i bezdrátových bezpečnostních prvků. Následně také, v případě Vašeho zájmu, zajistíme jeho kompletní servis a pravidelné preventivní prohlídky.

 Základní funkce a výhody elektronického zabezpečovacího systému
  •  Systém Vás může prostřednictvím GSM modulu přes mobilní telefon nebo internet informovat o vzniklém poplachu, o místech vzniku poplachu a pohybu cizí osoby v zónách objektu, může Vás informovat také o vzniku požáru, eventuálně vyvolat poplach přímo v budově při úniku plynů apod.
  •  Systém Vás také může zabezpečit před eventuálním narušením zvenčí v době, kdy jste v budově, například v noci.
  •  Při narušení systém vyvolá poplach, který Vás upozorní lokální sirénou, voláním na mobilní telefon na zvolená čísla, eventuálně formou SMS, či e-mailem přes Internet.
  •  Prostřednictvím systému lze také ze vzdálených míst ovládat k tomu uzpůsobená zařízení v domě, jako jsou např. kotle, garážová vrata, různé elektrické spotřebiče apod.
  •  Systém lze vzdáleně ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.
  •  Systém umožňuje velice variabilní nastavení.
  •  Systém je kompatibilní s dohledovými pulty, takže v případě Vašeho zájmu je možné využít i placené služby připojení k centrálnímu pultu bezpečnostní agentury, která zajistí on-line dohled.
  •  V případě dostupnosti Internetové přípojky lze systém připojit také k Internetu.

Elektronický zabezpečovací systém vám můžeme doplnit o kamerový systém, který Vám umožní, v případě jeho připojení do sítě Internet, také monitorování Vašeho objektu či daného prostoru ze vzdálených míst. Dohled je pak možný nejen z místa samotného, ale i prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu či počítače ze vzdálených míst. Můžete tak v případě poplachu přímo zkontrolovat daný prostor prostřednictvím kamer a sami se podívat, co se v místě poplachu děje.