Bezpečnostní a antivirové řešení společnosti

ESET Long2

Chtěli byste používat internet bez jakýchkoliv hrozeb a s vědomím, že jste vy i vaše zařízení chráněni? Pak jsou produkty společnosti ESET tou správnou volbou. Eset bývá velice často na předních pozicích nezávislých testů od AV-Comparatives a v porovnání s hodně oblíbeným (a free) Avastem má o něco nižší nároky na HW.

Domácnosti a firmy do 4 PC

Vlajkovou lodí nabídky pro domácnosti je ESET Smart Security, který vedle prověřené detekční technologie obsahuje celou řadu dalších vrstev ochrany jako Anti-Theft, Antispam, Personální firewall a podobně. V nabídce pro domácnosti je také základní antivirová ochrana počítače ESET NOD32 Antivirus a ochrana pro smartphony a tablety ESET Mobile Security.

Firmy

Firmám všech velikostí nabízí ESET výhodné balíčky produktů zahrnujících ochranu koncových stanic, mobilních zařízení i serverů. Vedle bezpečnostních řešení a jejich správy nabízí také řešení pro zabezpečení přístupu k systémům a datům pomocí dvoufaktorové autentizace. V rámci nově ustavené ESET Technology Alliance nabízí společnost také doplňková bezpečnostní řešení – nástroj pro šifrování dat a řešení pro zálohování dat a obnovu. Za povšimnutí stojí také ESET Remove Administrator, který umožňuje správcům celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti z webové konzole. Hledá ve firemní síti nechráněné počítače a zařízení, která nejsou zapojená do vzdálené správy. Díky němu má správce lepší přehled o všech zařízeních v síti a může tak rychleji reagovat na potenciální bezpečnostní rizika.

Proč zvolit placenou antivirovou ochranu?
  • Od free antivirové ochrany nemůžeme očekávat zcela komplexní a plnohodnotnou antivirovou ochranu, která opravdu spolehlivě zajistí, kromě jiného, bezpečnost Vašich dat, soukromých údajů, bankovních operací, dostatečně častou aktualizaci virové databáze atd.
  • Nabízí řadu vrstev ochrany, které umožňují ochranu i před dosud neznámými hrozbami, umožňuje například blokovat spustitelné přílohy, což přispívá k lepší ochraně mailového provozu před soubory maskovanými za soubory typu doc, pdf apod.
  • Důležité je chránit také samotná data, nejlépe šifrováním, když už se k vašim datům někdo dostane, je třeba zamezit jejich zneužití
  • A v neposlední řadě je třeba být připraven na možnost, že přes všechnu prevenci přece jen může dojít ke ztrátě dat a v tom případě je zapotřebí data zálohovat a být schopen je v případě potřeby obnovit.
Proč zakoupit produkty společnosti ESET u nás?
  • Pomůžeme Vám už při výběru nejvhodnějšího řešení
  • Samozřejmostí je instalace zakoupeného produktu společnosti Eset do Vašeho zařízení zdarma.
  • Budeme Vás s předstihem kontaktovat před uplynutím platnosti zakoupené licence a v případě, že budete mít zájem o její prodloužení, zajistíme vše potřebné.
  • Zajištění bezplatné aktualizace antivirové ochrany na nejnovější verzi.